استفاده از لنت ترمز رنو ساندرو موجب کاهش ترافیک می شود

خودروسازان از مقررات جدید لنت ترمز رنو ساندرو پیروی می کنند. برای اینکه خود را ناآماده نبینند، چندین خودروساز از قبل این قانون را اجرا کرده اند و از تامین کنندگان خواسته اند مواد اصطکاک بدون مس را برای پلت فرم های خود تولید کنند.

مرسدس کلاس C اولین خودرویی بود که به لنت های بدون مس مجهز شد و پس از آن مدل های جدید آئودی قرار گرفتند. علاوه بر دایملر، گروه فولکس واگن نیز به منظور در نظر گرفتن سطوح جدید مس، اقدام به به روز رسانی مشخصات سیستم های ترمز خود کرده است.

حتی دنیای پس از فروش نیز باید این تغییر را به سرعت اجرا کند و توزیع کنندگان، فروشندگان قطعات یدکی و مکانیک ها باید آماده عرضه این لنت ها باشند. تولیدکنندگان لنت ترمز مجبور بودند با ممنوعیت مواد خطرناکی مانند آزبست مقابله کنند .

موادی را آزمایش کنند که می توانست مقاومت حرارتی عالی ارائه شده توسط الیاف آزبست را جبران کند. در دوره گذشته همین اتفاق در مورد مس رخ می دهد. با درگیر کردن تولیدکنندگان در توسعه فرمول هایی که قادر به ارائه ویژگی های سایش و اصطکاک مشابه لنت های حاوی مس هستند.

تولیدکنندگان صرفاً خود را به حذف مس از ترکیب محدود نکرده‌اند، بلکه سعی کرده‌اند تا مواد مختلف را به بهترین شکل ممکن ترکیب کنند – سولفیدهای فلزی، مواد معدنی، ساینده‌ها، الیاف، ذرات سرامیکی و گرافیت برای به دست آوردن ترکیباتی که توانایی برابری با عملکرد را داشته باشند.

لنت های سنتی حاوی مس از نظر ترمز، صدا، ویژگی های NVH دوام، تولید گرد و غبار، غیر از طبیعی بودن هنگام ترمزگیری در نهایت، نمی توانید مدت زمان پدها را در پس زمینه بگذارید.

به ماهیت کلاچ که نه خیلی سفت و نه خیلی نرم باشد نهایت دقت را داشته باشید. در حالت اول، دیسک ترمز با سرعت خطرناکی فرسوده می شود. در مرحله دوم، مصرف واقعی را تحت کنترل نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.