استفاده از لپه فردینه در تبریز موجب ایست قلبی پیرمردی شد

هم بزرگسالان و هم کودکان مشتاقانه منتظر اواسط تابستان هستند تا از لپه جوان و معطر لذت ببرند. علیرغم این واقعیت که این محصول غلات در بین ما بسیار رایج است، اما هر خانم خانه دار نمی داند که چگونه لپه را به درستی بپزد تا نرم و آبدار شود.

به طور سنتی لپه فردینه را در قابلمه می جوشانند و به عنوان یک غذای مستقل با نمک درشت یا تکه ای کره تازه سرو می کنند. همچنین بسیاری از دستور العمل های خوشمزه و غیر معمول از دانه های لپه پخته شده یا کنسرو شده وجود دارد.

معمولا به انواع سالادها و تنقلات سبک اضافه می شود. البته می‌توانید یک کنسرو آماده را در شیشه بخرید، اما طعم شگفت‌انگیز لپه تازه پخته شده توسط خودتان را نمی‌توان جایگزین کرد. لپه نه تنها به دلیل طعم و مزه اش، بلکه به دلیل محتوای بالای عناصر کمیاب مفید و اسیدهای آمینه ضروری برای یک فرد مشهور است.

بنابراین، در طول پخت و پز، حفظ تا حد امکان مواد مفید در محصول بسیار مهم است. پختن لپه روی لپه اصلا سخت نیست. با این حال، برخی از قوانین باید رعایت شود تا در نهایت نتیجه خوبی حاصل شود.

در تابستان، تعداد زیادی گوش طلایی رسیده در بازار و در سوپرمارکت ها ظاهر می شود. اگرچه از نظر ظاهری همه آنها بسیار شبیه به هم هستند، برای خرید اولین محصولی که با آن روبرو می شوید عجله نکنید.

برای صرفه جویی در هزینه و هزینه، این دستورالعمل های ساده را برای انتخاب لپه با کیفیت خوب دنبال کنید. بنابراین، هنگام انتخاب آن باید به چه نکاتی توجه کنید؟ اولی درجه بلوغ و تنوع است. خیلی وقت ها مهماندار از روی ناآگاهی، به جای انواع خوراکی، انواع علوفه می خرند.

دانه های لپه خوراکی معمولاً متراکم تر و تقریباً شیرین نشده هستند. برای تهیه انواع سوپ و مخلفات مناسب هستند. از دانه های خشک این رقم می توان برای تهیه قیمه پلو نیز استفاده کرد. برای سرو به صورت آب پز، برای سالاد و تنقلات، لپه با دانه های لطیف و آبدار مناسب تر است.

نکته دوم خرید لپه خام است. طراوت محصول را می توان با برگ تعیین کرد. برگ های لپه جوان روشن و سبز و کلاله ها روشن و کمی مرطوب است. برای بررسی تازگی محصول، برگ ها را باز کنید تا کل لپه برای پایه قابل مشاهده باشد. دانه ها باید رنگ لیمویی ملایم و صاف داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.