استفاده از کاغذ روغنی پیتزا موجب تغییر در اندازه پیتزا در زمان سرو میشود

همچنین، این نوع کاغذ روغنی پیتزا به دلیل توانایی آن در عبور هوا، عدم جذب بوهای خارجی و همچنین حفظ شکل محصولات آشپزی ارزشمند است. و یک مزیت دیگر پوسته: اگر محصولات چرب می‌پزید، نیازی به چرب کردن کاغذ نیست .

چرا محصولات پخته شده به کاغذ روغنی می چسبند؟ اگر کالای پخته شده یا شیرینی به کاغذ روغنی بچسبد، به احتمال زیاد از پوست استفاده نادرست شده است. به عنوان مثال، ممکن است یک ورقه بدون پوشش سیلیکونی برداشته باشید و فراموش کرده باشید.

آن را چرب کنید، یا ممکن است قسمت براق پوستی آغشته به سیلیکون را به سمت پایین قرار داده باشید. بنابراین اگر این اتفاق بیفتد چه باید کرد: آیا می توان کاغذ روغنی را بدون آسیب رساندن به ظرف پخت جدا کرد؟

چگونه کاغذ روغنی چسبناک را از پخت پاک کنیم. یک حوله را خیس کنید و یک قالب یا ورقه پخت را به مدت 5 دقیقه روی آن قرار دهید. شیرینی را به همراه پوسته بیرون بیاورید و روی پارچه مرطوب قرار دهید. کاغذ روغنی به دلیل خیساندن به راحتی کنده می شود.

اگر می خواهید از چنین حوادثی در مورد کاغذ روغنی جلوگیری کنید، سعی کنید پوسته پوستی را از یک تولید کننده قابل اعتماد خریداری کنید. و اگر از ورقه سیلیکونی استفاده می کنید، خمیر را روی سطحی با پوشش سیلیکونی قرار دهید.

اگر پایی را سرو کنید که تکه‌های کاغذی به آن چسبیده باشد و کسی یک تکه پوست را ببلعد؟ نگران نباشید: کاغذ روغنی از سلولز ساخته شده است که یک ترکیب آلی است و به خوبی توسط معده ما هضم می شود.

پاشیدن این یک روش بسیار قدیمی است که ماهیت آن به شرح زیر است: فرم را با روغن چرب می کنند و سپس با بلغور یا آرد سوخاری می پاشند. آیا مقاله به شما در درک موضوع کمک کرد؟ اگر بله، آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و نظرات خود را بنویسید. ما از توجه شما سپاسگزاریم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.