انجمن های بسیار زیادی به آموزش و ترویج استفاده از چرم می پردازند

eather Naturally خودکار فانتزی دخترانه انجمن غیرانتفاعی مستقر در هلند است که به آموزش و ترویج استفاده از چرم می پردازد.

ماموریت آن تشویق به استفاده از چرم پایدار در سراسر جهان و الهام بخشیدن و اطلاع رسانی به طراحان، سازندگان و مصرف کنندگان در مورد زیبایی، کیفیت و تطبیق پذیری آن است.

در وب سایت آن بخشی حاوی برگه های اطلاعاتی در مورد چرم و تولید آن وجود دارد.

این گزارش‌ها برای هر کسی، معلمان، دانش‌آموزان و همه کسانی که مایل به دسترسی به اطلاعات شفاف در مورد بخش چرم هستند در دسترس و آسان است.

علاوه بر وب‌سایت و کانال‌های اجتماعی اصلی، Leather Naturally بیش از یک سال است که فرهنگ چرم را از طریق پلتفرم جدید ارتباطی جهانی Metcha، نوعی مجله آنلاین با هدف تسخیر مخاطبان جوان‌تر، ترویج می‌کند.

Metcha به موضوعات مرتبط با مد و طراحی، جوراب نازک انتشار عکس محصولات نوآورانه، مصاحبه با طراحان برجسته و مقالات مختلف مرتبط با زیبایی و پایداری محصولات چرمی می پردازد.

یکی از نقاط قوت Metcha همکاری آن با برندها و طراحانی است که تجربیات خود را در مورد چرم بیان می کنند و نمونه های جالبی از داستان های موفقیت را ارائه می دهند.

جدا از اینکه چرم ماده ای با ارزش و زیبایی است، ویژگی هایی دارد که آن را نسبت به بسیاری از رقبای خود بسیار پایدارتر از محیط زیست می کند.

این ماده ای است که دوام بالای محصول را در طول زمان تضمین می کند، کاملاً قابل بازیافت، همه کاره است و به راحتی قابل تعمیر است. 100% منشاء طبیعی دارد و در صورت درمان صحیح، از طریق پردازش پایدار و سازگار با محیط زیست، یکی از بهترین متحدان برای ایجاد محصولات با اثرات زیست محیطی کم است.

به همین دلیل است که تعبیر خواب سیب زرد ما همیشه استفاده از چرم را در دوره های خود تبلیغ کرده ایم.

هدف این است که دانش‌آموزان خود را نسبت به استفاده از موادی آگاه کنیم که نه تنها نشان دهنده یک محصول با کیفیت، بلکه و بالاتر از همه، محصولی است که با احترام به محیط زیست ایجاد شده است. ما با تمام احترام به آنها یاد می دهیم که چگونه به درستی با آن رفتار کنند.

به همین دلیل به نظر ما طبیعی بود که بخشی از این واقعیت شویم.

چرم به طور طبیعی چرم نوین از مفهومی حمایت و ترویج می کند که مدرسه Arsutoria همیشه عمیقاً و نزدیک به آن مرتبط بوده است.

 • منابع:
  1. Arsutoria School joined Leather Naturally to support the use of leather
 • تبلیغات: 
  1. فرهنگ گذاشتن روسری از دوران باستان تا به امروز
  2. معاملات مسکن با توجه به پول تو جیبی
  3. مزایای استفاده از گلاب برای انسان ها
  4. آیا از تغییرات حقوق کارمندان رسمی اطلاع دارید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.