اگر بخندی پول به سمتت میاد

از قدیم می گویند انسان های شاد انسان هایی هستند که اقبال خوشی هم دارند چرا که شانس و اقبال به سمت کسانی می آید که دارای انرژی مثبتی باشند تا بتوانند این خوشی ها را برای خودشان جذب کنند.

خرید زیره سبز

اگر به صورت اختصاصی بخواهیم به خاصیتهای شگفت انگیز خرید زیره سبز اشاره کنیم باید به خاصیت تقویت جداره های دیواری معده اشاره کرد که به همین خاطر در بسیاری از دمنوشها به عنوان مکمل از زیره سبز استفاده می شود. زیره سبز به خاطر این که سرشار از ویتامینهای مختلف است و توانسته به عنوان منبع غنی از منگنز شناخته ‌شود لذا استفاده های گسترده از آنها در حوزه دارویی و درمانی نیز شکل گرفته و در حالت کلی بسیاری از داروهای زود تاثیر با وجود این زیر درست شده است

موز خشک

یکی از راه های مختلف برای جذب ویتامین مورد نیاز بدن، استفاده از موز خشک پفکی است که بافت نرمی دارد و بسیار لذیذ می باشد. بسیاری از افراد به دلیل مشغله های زندگی وقتی برای خرید میوه ندارند و برخی نیز حوصله شستن و پوست کندن میوه را ندارند. میوه خشک به صورت آماده می باشد و نسبت به میوه تازه حجم کمتری را اشغال می کند.

مربا خانگی

برای تهیه مربا خانگی آلبالو به ازای یک کیلو میوه یک کیلو شکر نیازمند هستیم، توجه داشته باشید که هرگز آب اضافی به مربا اضافه نکنید و بعد از قوام آمدن آن بهتر است مقداری جوهرلیمو یا لیمو ترش در حد بسیار کم به مواد اضافه کنید تا از شکرک زدن آن جلوگیری کنید.

کمپوت گیلاس زرد

کمپوت گیلاس زرد یکی از خوشمزه ترین کمپوت بوده و به دلیل خواص زیادی که دارد بسیاری از مردم این کمپوت را خریداری می نمایند و همچنین یکی از پر فروش ترین محصول در فروشگاه ها و سوپر مارکتها بوده است. کمپوتهایی که در بازار به فروش می رسند ممکن است از گیلاسهای پلاسیده و یا کرم خورده در تولید آن استفاده شود و از مواد نگهدارنده برای ماندگاری بیشتر کمپوت استفاده می شود در نتیجه بهتر است خودتان در منزل کمپوت گیلاس زرد را درست کنید زیرا هم ارگانیک است و هم کیفیت بسیار بالایی دارد.