با اتو بخار مسافرتی دندان های خود را سفید کنید

اگر به سراغ فولاد ضد زنگ معمولی می روید، فقط آن را مرتباً تمیز کنید تا آثار ناخوشایندی روی لباس های دوست داشتنی شما باقی نماند.
با این حال، اگر در یک منطقه آب سخت زندگی می کنید، توصیه می شود آب را در اتو بخار نگذارید. اما برای مناطق آب نرم، اگر مرتباً به دنبال آهن خود برسید، مشکلی نیست.

با این حال، اگر گهگاه اتو بخار مسافرتی می‌کنید، بهتر است بعد از هر بار استفاده آن را خالی کنید. به این ترتیب، آب تجمعی در مخزن باقی نمی‌گذارد.

وضعیت ایده آل این است که بتوانید اتو بخار خود را از شیر آب پر کنید. با این حال، ممکن است همیشه اینطور نباشد.

این کاملاً به اتوی شما بستگی دارد، بنابراین قبل از پر کردن مخزن آب با سازنده آن مشورت کنید. در بیشتر موارد، باید بتوانید از آب لوله کشی برای اتو استفاده کنید.

با این حال، اگر در منطقه آب سخت زندگی می کنید، توصیه می شود که آب لوله کشی را نصف و نیم با آب مقطر مخلوط کنید. این به این دلیل است که هیچ تجمعی در داخل مخزن آب وجود ندارد.

این طبیعی است که آهن شما به مرور زمان رسوب ایجاد کند. اما نگران نباشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم آن را تمیز کنید.

هنگام خرید اتو باید به دنبال صفحه حرارتی نچسب، طراحی ارگونومیک، عملکرد بخار، مدل های بی سیم در مقابل سیمی و وات باشید. در نهایت، به دنبال کنترل های دما باشید که به شما تطبیق پذیری برای مقابله با چندین پارچه را می دهد.

اکنون که تفاوت های اصلی بین اتو خشک و اتو بخار را می دانید، زمان تصمیم گیری فرا رسیده است.

باتوی داغ و بخاردار ابزاری حیاتی در زرادخانه لباسشویی شماست. بخارپز برای صاف کردن برخی از پارچه ها کار بسیار خوبی انجام می دهد، اما هیچ چیزی مانند اتو چین های تیز ایجاد نمی کند یا چین و چروک های سرسخت را صاف نمی کند.

ما بیش از دوجین اتو را آزمایش کرده‌ایم و تعداد بی‌شماری از اتوها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، و برنده دو بار ما، سبک وزن، مقرون‌به‌صرفه و قابل‌اعتماد مایتاگ همچنان مورد علاقه ماست.