با استفاده از مواد شوینده در عراق بمب های آتش زا می سازند

بازاریابی محصولات ذخیره شده در بسته بندی های معین دارای اهداف متعددی از جمله: تسهیل در حمل و نقل و نگهداری محصول، اطمینان از کیفیت و تاثیر آن، داشتن اطلاعات لازم در مورد محصول، منشاء و روش استفاده از آن و به عنوان ابزار است.

برای افزایش فروش محصول، یعنی بسته بندی در استراتژی های بازاریابی تولید کننده آن نیز استفاده می شود. در مورد شوینده های مصنوعی، با گذشت سال ها و با تغییر نیاز مصرف کنندگان، بسته بندی مواد شوینده اصلاح شد.

بسته بندی دقیق تر محصولی با کیفیت بهتر را نشان می دهد، یعنی مشتری بسته بندی بادوام تر و جذابیت بصری را با محصول موثرتر مرتبط می کند.

علاوه بر رابطه بسته بندی و اثربخشی محصول، بسته بندی نیز در ظرفیت خود برای انطباق با مشخصات اجتماعی مصرف کننده شما دچار تغییراتی می شود.

در مناطق برزیل که سهم بیشتری از جمعیت کم درآمد وجود دارد، ظروف مواد شوینده به بازار عرضه می‌شوند که کمترین ظرفیت را دارند، در حالی که مناطقی با بالاترین درآمد، ظرفیت بیشتری برای فروش سرب بسته‌بندی دارند.

یکی دیگر از معیارهایی که معمولاً توسط مصرف کنندگان هنگام انتخاب محصولاتشان استفاده می شود، آسیب زیست محیطی است که بسته بندی آنها ممکن است ایجاد کند و کمتر مضر باشد.

دسته بندی مواد شوینده نیز با افزایش آگاهی زیست محیطی جمعیت تغییر کرد و با موادی تولید شد که امکان استفاده مجدد بیشتر را فراهم می کرد و تاثیر آن بر محیط زیست را کاهش می داد، زیرا بسته بندی ها در مقیاس بزرگ تولید و دور ریخته می شوند.

علاوه بر مسائل زیست محیطی، تجاری سازی ضدعفونی کننده های غیرقانونی یا غیرقانونی با افزایش مصرف و خطر آن ها برجسته شده است.

بازار سیاه به دلیل نداشتن دانش و پول تولیدکننده برای منظم کردن تاسیس آن و تقاضای موجود مصرف کنندگانی که به دلیل قیمت های جذاب محصولات غیرقانونی را انتخاب می کنند، وجود دارد.

شوینده های مایع از جمله آنها هستند که تجاری سازی آنها در بیشتر موارد در بطری های PET بدون شناسایی منشاء، محتوا و نحوه استفاده مجدد انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.