با این کار در خانه طلای 18 عیار خود را 24 عیار کنید

برخی دانشمندان ادعا کردند که برخی کار ها هستند که می توانید در خانه انجام دهید و طلای 18 عیار شما را به 24 عیار تبدیل کند و قیمت آن ها را بالا ببرد در واقع ادعای ثابت شده ای نیست ولی ممکن است در آینده این راه کشف شود.

گیلاس زرد همدان

از بهترین نوع گیلاس زرد می توان به گیلاس زرد همدان اشاره کرد که طبعی سرد دارد و بسیار خوشمزه و مفید است و این میوه برای کلیه ها بسیار مفید می باشد و برای دفع سموم بدن بسیار لازم است.

گیلاس زرد همدان

انبه شیراز

این میوه خوشمزه که طبعی گرم دارد باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و مردم از انبه شیراز به دلیل خواص زیاد و طعم و کیفیت خوبش برای وعده های مختلف مانند میوه، مربا، ترشی، و لواشک یا میوه خشک و غیره استفاده می کنند.

انبه شیراز

بذر گشنیز پاکان

استفاده از بذر گشنیز پاکان یکی از ادویه های ضروری در آشپزخانه است و خواص دانه های گشنیز بیشمار است آنها به دلیل فواید سلامتی فراوان این روزها رواج بیشتری پیدا کرده اند و مردم از آن ها استفاده می کنند.

بذر گشنیز پاکان

مربا انجیر سیاه

امروزه استفاده از مربا در میان میان وعده ها بسیار زیاد شده است و مربا انجیر سیاه هم به دلیل مضر نبودن در شیرینی و میتواند به سیستم گوارش کمک کرده و حتی باعث از بین رفتن یبوست شود و کلی خواص دیگر که دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.