با خرید چای تشریفات خانه خود را بزرگ تر کنید

هنر نوشیدن و سرو چای نقش فرهنگی بسیار مهمی در چین دارد. بسیاری از هنرمندان از این واقعیت الهام گرفته اند که مراسم چای چینی، همانطور که به آن گفته می شود، در آهنگ ها و شعر نوشته شده است.

آیین تهیه و سرو چای حتی در قلب و ذهن اشراف چینی، مقامات دربار، روشنفکران، شاعران و حتی مردم عادی جایگاه ویژه ای داشت. چای اولانگ چینی در درجه اول یک کلاس و همچنین یک نوع چای است.

چای تشریفات یکی از معروف ترین چای های دنیاست. به گفته بسیاری از کارشناسان، چای تشریفات در نیمه راه بین چای سبز و چای سیاه قرار دارد، زیرا نیمی از آن تخمیر شده است. به همان اندازه چای سبز خالص و معطر است

آیا چای های رژیمی چینی بی خطر هستند؟ چای چینی از دیرباز برای افرادی که رژیم دارند عالی در نظر گرفته شده است. در واقع، بسیاری از شرکت ها این محصولات را به نام «چای رژیمی چینی» برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند، تولید و توزیع می کنند.

شاید دلیل اصلی این تولید این باشد که بسیاری بر این باورند که چای به تنهایی حاوی تنها 4 کالری در هر وعده است و کافئین موجود در چای های گیاهی چینی از نظر فنی تیسانس نامیده می شوند.

آنها به عنوان گیاهان واقعی شناخته می شوند، نه چای از گیاه. اسانس این گیاه زمانی استخراج می شود که چای در آب داغ غوطه ور شود. به طور سنتی از دمنوش های گیاهی چینی برای خواص دارویی و درمانی استفاده می شود.

با این حال، انواع زیادی وجود دارد که آنها نیز صرفاً به دلیل ذائقه خود از آنها لذت می برند. امروزه این چای ها می توانند باشند. قهوه سبز یا چای سبز: کدام یک برای کاهش وزن بهتر است؟ گیاه کاملیا سیننسیس برای مدت طولانی برای تولید چای سبز شناخته شده است.

دارای فواید پزشکی بالقوه از افزایش وضعیت عامل پیشگیری از سرطان تا حمایت قلبی عروقی است. در حالی که می توان از بسیاری از قسمت های گیاه استفاده کرد، این عصاره برگ است که بیشترین مقدار را فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.