با مصرف نخود زنجان بینایی خود را تقویت کنید

نخود، همچنین به عنوان لوبیا گاربانزو شناخته می شود، یک غذای اصلی در آشپزخانه من است. من آنها را هر هفته در بسته بندی، سوپ، سالاد و کاری می ریزم.

در طول یک سال گذشته، من از کنسرو لوبیا به نفع لوبیای خشک شده فاصله گرفتم. پر کردن شیشه های شیشه ای قابل استفاده مجدد با دانه های خشک و حبوبات راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه و ایجاد زباله کمتر است.

در این پست، نحوه پختن نخود زنجان را به روش های مختلف بررسی می کنیم و دستور العمل های مورد علاقه نخود را بررسی می کنیم. نخود یک حبوبات از خانواده Fabaceae است.

آنها در غلاف های سبز کوچکی رشد می کنند که شبیه غلاف های کوتاه نخود هستند. اغلب در آنجا خشک شده یا پخته شده و کنسرو شده یافت می شود.

نخود هزاران سال است که جزء اصلی رژیم های غذایی در سراسر جهان بوده است، اما در ایالات متحده نیز به طور فزاینده ای محبوب است. اخیراً به مقاله ای در آتلانتیک برخوردم به نام «در آینده، همه چیز از نخود درست خواهد شد».

درست است، کارهای زیادی می توانید با نخود فروتن انجام دهید. این لوبیا سرشار از پروتئین گیاهی، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی است. آنها فواید زیادی برای سلامتی از سلامت روده و قلب تا مدیریت وزن دارند.

برای پختن نخود خشک روی اجاق، که روش سنتی است، ابتدا باید آن را خیس کنید. شما دو راه دارید: یک شب در یک کاسه بزرگ آب در دمای اتاق خیس کنید یا خیساندن سریع برای خیساندن سریع لوبیاها را به قابلمه اضافه کنید.

روی آن را با آب بپوشانید. به جوش بیاورید. حرارت را خاموش کنید و در قابلمه را ببندید. اجازه دهید حبوبات به مدت 1 ساعت در آب گرم خیس بخورند، سپس آبکش کنید و بپزید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.