با پوشیدن دستکش لاتکس 50 عددی از ریزش مو جلوگیری کنید

وظیفه اصلی دستکش لاتکس 50 عددی  ایجاد یک مانع مناسب برای محافظت در برابر عفونت برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران است. دستکش‌هایی که توسط کارکنان مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌شوند باید برای هر تماس و درمان بیمار یکبار مصرف باشند.

اگرچه توصیه می‌شود از استفاده طولانی‌مدت و بی‌رویه برای به حداقل رساندن خطر ایجاد حساسیت اجتناب شود. آنها در موقعیت های مختلفی مانند روش های تهاجمی و تماس با پوست سالم، غشاهای مخاطی یا مکان های استریل مورد نیاز هستند.

به این ترتیب، نشتی باید حداقل باشد، حتی زمانی که ظاهراً آسیبی ندیده باشد، و استانداردهای مختلفی ایجاد شده است تا همه دستکش‌ها بدون توجه به مواد، عملکرد مناسبی داشته باشند.

دوام حفاظت مانع در تعدادی از مطالعات مورد بررسی قرار گرفته است و نشان داده شده است که دستکش‌های NRL نسبت به دستکش‌های وینیل نرخ کمتری از سوراخ شدن و نرخ نشت ویروسی کمتری را ارائه می‌دهند.

در مطالعه‌ای که دستکش‌ها را پس از دستکاری برای شبیه‌سازی شرایط در حال استفاده مورد بررسی قرار داد، میزان شکست برای نیتریل برای دستکش‌های وینیل 12-61٪ بود که نشان‌دهنده محافظت بهتر از مانع توسط NRL و دستکش‌های نیتریل است.

در مطالعه دیگری که قبل از بررسی ویژگی‌های نشتی، بر اساس یک پروتکل تعیین‌شده روی دستکش‌ها فشار داده شد، نرخ شکست برای درصد و برای دستکش‌های نیتریل 1.3 درصد بود، که دوباره بهتر از وینیل یا کوپلیمر بود.

یکپارچگی سد پس از آزمایش سایش نشان داد که دستکش‌های NRL بهتر از وینیل هستند، اگرچه به خوبی نیتریل یا نئوپرن نیستند.

در حالی که در حال حاضر مشخص نیست که اثرات عملی این تحقیق به چه معناست، به نظر می رسد که سفتی نیتریل ممکن است بر مهارت کاربر تأثیر بگذارد.

بنابراین، هنگام انتخاب دستکش برای نیازهای خاص، عوامل مختلفی از جمله استحکام دستکش، مقاومت سایشی، مهارت و راحتی باید در نظر گرفته شود.