با پوشیدن لباس اتاق عمل بیمار بیماری پوستی خود را درمان کنید

نگرش توجه به لباس پزشکان نشانگر مسئولیت کار و خدمت در یک موسسه پزشکی است. اما در انتخاب لباس خاص به چه نکاتی باید توجه کرد؟ او باید چه باشد؟ پاسخ این سوالات را از مقاله ما خواهید آموخت.

لباس طبی چیست؟ روپوش پزشکی طیف وسیعی از لباس اتاق عمل بیمار و لباس پزشکی طراحی شده برای استفاده مجدد و یکبار مصرف در بازار مدرن ارائه شده است. نوع دوم شامل پیش بند، روکش کفش، کلاه، دستکش، دمپایی و ماسک است.

لباس های قابل استفاده مجدد (عمدتاً لباس مجلسی و کت و شلوار) از پارچه ساخته می شوند. پس از استفاده باید شسته و ضدعفونی شود. به لطف فناوری مدرن، لباس های پزشکی قابل استفاده مجدد برای مدت طولانی شکل اصلی خود را حفظ می کنند.

اگر قبلاً لباس پزشکی فقط سفید بود، اکنون در انواع رنگ ها موجود است. علاوه بر این، چنین لباس هایی می توانند از سبک های مختلفی باشند که به طور جداگانه برای مردان و زنان طراحی شده اند. همچنین عناصر تزیینی به صورت گلدوزی، درج رنگی، بست و… در طراحی حوله ها ظاهر شد.

اخیراً کت و شلوار پزشکی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به نظر می رسد قابل ارائه و بسیار راحت است، به خصوص هنگام انجام دستکاری های مختلف. عملا هیچ محدودیتی در رنگ لباس وجود ندارد.

نکته اصلی این است که این سایه های خاموش هستند. کت و شلوارهای مردانه عمدتاً یک رنگ هستند، در حالی که کت و شلوارهای زنانه دارای رنگ های مختلف بالا و پایین هستند. جراحان و پرستاران اتاق عمل لباس های مخصوص جراحی می پوشند.

معمولا دکمه و زیپ ندارند. در مورد رنگ، کت و شلوار سبز یا آبی است. نکته این است که وقتی آنها به نور روشن لامپ های عامل برخورد می کنند، برخلاف بسیاری از سایه های دیگر باعث درخشش نمی شوند و چشم را تحریک نمی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.