برنامه آموزشی سفارشی برای استخدام با رنگ

یک نقاش سطوح را برای رنگ روغنی مات آماده می کند، سطح را با مقدار مناسبی از پوشش ها به طور یکنواخت رنگ می کند و از دستورالعمل های ایمنی تعیین شده توسط کارفرما پیروی می کند.

برخی از پروژه های رنگ آمیزی به یک کارگر نیاز دارند که از سطح زمین بلند باشد، بنابراین تجهیزات ایمنی ممکن است ضروری باشد.

شما به احتمال زیاد یاد خواهید گرفت که چگونه در محل کار با رنگ ساختمانی روغنی نقاش شوید.

با این حال، چند برنامه کارآموزی وجود دارد و برخی از شرکت ها ممکن است برنامه آموزشی سفارشی خود را برای استخدام های جدید ارائه دهند.

ممکن است حداقل نیاز آموزشی نیز وجود نداشته باشد، بنابراین دانش‌آموزانی که هنوز دبیرستان را فارغ‌التحصیل نکرده‌اند، ممکن است بتوانند یک شغل جانبی به دست آورند.

در حین کار، می توانید انتظار داشته باشید که یاد بگیرید چگونه لکه ها را برطرف کنید، سطح را ببندید و ببندید. همچنین موثرترین روش ها برای رنگ آمیزی یک منطقه بزرگ را یاد خواهید گرفت.

کارفرمایان انتظارات خود را برای کیفیت و همچنین رویه های ایمنی خود را پوشش خواهند داد.

یک نقاش با اطمینان از درک الزامات کار، رنگ اکریلیک ساختمان و پرسیدن هرگونه سوال لازم از کارفرما یا مشتری قبل از شروع پروژه، پروژه ای را شروع می کند.

در مرحله بعد، آنها باید مطمئن شوند که مواد و رنگ کافی برای شروع پروژه دارند. سپس سطوحی را در ناحیه پروژه نقاشی که باید عاری از رنگ باشد، می پوشانند، به عنوان مثال کف، سقف و قالب گیری.

یکی دیگر از زمینه های آماده سازی، منطقه ای است که قرار است رنگ روغنی دیوار طرح دار شود. نقاشان به یک سطح صاف و یکنواخت نیاز دارند تا قبل از رنگ آمیزی هر گونه لکه مانند سوراخ یا ترک را پر کند.

سپس هر نواحی برجسته را با کاغذ سنباده یا ابزارهای دیگر صاف می‌کنند و سپس قبل از رنگ‌آمیزی، آن ناحیه را پر می‌کنند یا مهر و موم می‌کنند.

 • منابع: 
  1. What does a Construction Painter do?
 • تبلیغات: 
  1. از نخود بجای ساچمه تفنگ بادی استفاده کنید!
  2. انسان موفق یک اشتباه را دوبار تکرار نمی کند!
  3. با خرما چسب خانگی بسازید
  4. پارچه برزنتی که جان 150 سرباز را در جنگ نجات داد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.