بلوز زنانه ال سی وایکیکی که موجب میلیاردر شدن زنی در اروپا شد

اکنون انواع بلوز زنانه ال سی وایکیکی را می شناسید، باید دریابید که چه سبک، رنگ، چاپ و دکوری در فصل جدید مد خواهد بود. طبق معمول، خانه های مد در مجموعه های خود تعدادی از چنین سبک های غیرقابل تصور بلوز را ارائه کرده اند.

که در نظر گرفتن جزئیات آنها منطقی نیست، زیرا زمان کافی برای این کار وجود ندارد. مدل های جالب شیک، شیک و کاربردی که در لباس های روزمره، اداری و حتی شب جا می گیرند.

طراحان به دختران جوان لاغر توصیه می کنند که با مدل های برش خورده تاپ که شکم آنها را باز می کند آزمایش کنند.

به زنان دارای اضافه وزن توصیه می شود که به بلوزهای برش نامتقارن جالب توجه کنند. یک روند جدید یک بلوز گشاد به سبک پیژامه ساخته شده از یک بلوز حجیم بزرگ به یک مدل بسیار محبوب تبدیل شده است.

بلوز چوگان اسپرت فراموش شده در حال محبوبیت است. بلوزهای زیبا با آستین های پف کرده، با آستین های مجلل تزئین شده با پلیسه و آستین های ژامبونی دوباره مد شده اند.

یک بلوزو ژاکت با دو دکمه و یک بلوز با خط پایین شانه ها و دو ردیف دکمه باتیک کلاسیک با یقه رو به پایین مد بود و می ماند.

روند سال های اخیر که جایگاه خود را از دست نمی دهد، تونیک با یک شانه برهنه است. البته ابریشم، ابریشم و ساتن همچنان مورد علاقه هستند.

اما مصنوعی نیز فراوان است. با دوام بر پارچه های طبیعی پیروز می شود، شکل خود را به خوبی حفظ می کند و عرق را در گرما جذب نمی کند.

بالا یک بلوز بدون آستین یا بند است. اغلب از آن به سادگی به عنوان یک پیراهن یاد می شود. با کمال تعجب ، تاپ فقط در دهه 80 ظاهر شد.

چنین پیراهن هایی می توانند روشن باشند، جزئیات فوق العاده شیک داشته باشند. در عین حال، سایه آنها باید با چیزهای دیگر هماهنگ باشد یا تضاد دلپذیری با آنها ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.