سرامیک کف 50*50 که هرگز خاک بر روی آن نمی نشیند

اینها شاخص هایی هستند که پیشرفت تصاعدی را که صنعت کاشی و سرامیک ایتالیا در هزاره جدید از نظر پایداری ثبت کرده است، خلاصه می کند – عکس در آخرین گزارش در مورد عوامل تاثیرگذار و عملکرد محیطی، تولید شده  است.

توسط مرکز سرامیک کف 50*50 به لطف سرمایه‌گذاری‌های بی سابقه در فناوری‌های کارآمد و «سبز» که در سال‌های پیش از همه‌گیری از 10 درصد گردش مالی فراتر رفته است. عملکردهایی که امروزه «ساخت ایتالیا از سرامیک» را به معیار مرجع در سراسر جهان در هنگام گذار زیست محیطی تبدیل کرده است.

نکته مثبتی که همراه با طراحی و نوآوری های زیبایی شناختی و کاربردی، توضیح می دهد که چرا همیشه غرفه های ایتالیایی هستند که توجه اپراتورهای بین المللی را به خود جلب می کنند، انتظار می رود.

سی و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و مبلمان حمام. که از 26 تا 30 سپتامبر آینده در غرفه ها برگزار می شود. 131 شرکت تولید کاشی ایتالیایی پیشگامان اولین استاندارد بین المللی ISO در مورد پایداری محصول بودند.

امروزه برند کیفیت زیست محیطی بیش از 1400 مرجع تجاری را پوشش می دهد.ی دهد، تا هزینه ها را کاهش دهد و بازاری را که 50 سال است فتح کرده ایم، از دست ندهیم». آگاهی تلخ دیگر این است که چه خوب و چه بد، دی‌اکسید کربن ساطع شده از سرامیک‌های ساسولو تنها 1 درصد از انتشار ایتالیا را نشان می‌دهد.

تمام اروپا مسئول 8 درصد گازهای گلخانه‌ای جهانی است. تأثیر واقعی بر تغییرات آب و هوایی ناچیز است. چه ما خودمان را به عنوان قهرمان سبز تحمیل کنیم یا به آلایندگی برگردیم. و اگر الگوی نیکو مساوی با خود ویرانگری باشد، مسلم است که نمونه با فضیلت «دره کاشی امیلیان» در این سیاره تغییر دین نمی دهد.

پتی پیوند بسیار باستانی با سرامیک دارد. صنعتگران اینجا همیشه اشکال سنتی را با دستان خود خلق کرده اند. بشقاب ها، آمفوراها و گلدان ها از سفال های سفالی متولد شده اند که تاریخ و فرهنگ این مکان ها را روایت می کنند. شکلی ساده و معمولی، مانند بشقاب، مبنایی برای تکیه بر ذوق و خلاقیت هنرمندان مشهور شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.