محققان در 20 سال سابقه رژیم غذایی در اندازه گیری فیزیکی بالینی بررسی کردند

محققانی که 20 سال سابقه رژیم غذایی پارچه کرپ و 30 سال اندازه‌گیری‌های فیزیکی و بالینی را بررسی کردند.

دریافتند شرکت‌کنندگانی که در اوایل زندگی گردو می‌خوردند، احتمال بیشتری برای داشتن فعالیت بدنی بیشتر، داشتن رژیم غذایی با کیفیت‌تر و داشتن پروفایل خطر بیماری قلبی بهتر نشان دادند.

همانطور که آنها به سن بزرگسالی چوب گردو می رسند.

این یافته‌های جدید از مطالعه توسعه خطر عروق کرونر در بزرگسالان جوان (CARDIA)، یک مطالعه طولانی‌مدت و در حال انجام است که توسط مؤسسه ملی قلب، ریه و خون مؤسسه ملی سلامت پشتیبانی می‌شود و هدف آن بررسی توسعه است.

عوامل خطر بیماری قلبی در طول زمان این مطالعه یکی  از طولانی‌ترین مطالعاتی است که نشان می‌دهد.

عمل ساده اضافه کردن حدود یک مشت گردو سالم به رژیم غذایی اغلب می‌تواند به عنوان پلی برای سایر عادات سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامتی در آینده عمل کند.

این یافته‌ها همچنین بخاری هیزمی تقویت می‌کند که گردو ممکن است یک انتخاب غذایی آسان و در دسترس برای بهبود انواع عوامل خطر بیماری قلبی در سنین جوانی تا میانسالی باشد.

گردو تنها آجیل درختی است که منبع عالی امگا 3 آلفا لینولنیک اسید (2.5 گرم در اونس) است که تحقیقات نشان می دهد ممکن است در سلامت قلب، سلامت مغز و پیری سالم نقش داشته باشد.

علاوه بر این، تنها یک وعده گردو (1 اونس)، یا تقریباً یک مشت، حاوی انواع مواد مغذی مهم دیگر برای حمایت از سلامت کلی است، از جمله 4 گرم پروتئین، 2 گرم فیبر و منبع خوبی از منیزیم (45 میلی گرم). . گردو همچنین انواع آنتی اکسیدان ها از جمله پلی فنول ها را ارائه می دهد

خوردن گردو سنگ قیمتی با افزایش وزن کمتر در طول دوره مطالعه همراه بود.

و شرکت‌کنندگان کمتری که گردو مصرف می‌کردند در مقایسه با سایر آجیل‌ها و بدون مصرف‌کننده آجیل به عنوان افراد چاق طبقه‌بندی شدند.
در مقایسه با مصرف‌کنندگان آجیل، مصرف‌کنندگان گردو به طور قابل‌توجهی غلظت گلوکز خون ناشتا کمتری داشتند در حالی که سایر مصرف‌کنندگان آجیل کلسترول LDL بالاتری داشتند.

 • منابع:
  1. Effect of a 2-year diet intervention with walnuts on cognitive decline. The Walnuts And Healthy Aging
 • تبلیغات: 
  1. صادرات انواع فلفل دلمه ای سبز درجه یک
  2. تیشرت از مزرعه پنبه تا فروشگاه لباس
  3. مهم ترین مشکلات پولدار بودن را بدانید!
  4. هزینه تعمیر ماشین اصلاح در سال جدید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.