میوه گیلاس فرنگی و خشک

گیلاس فرنگی یکی از انواع گیلاس می باشد که در شکلی مطلوب تهیه می شود و می توان انواع خشک گیلاس را مانند انواع تازه آن استفاده کرد.
یکی از ارقام مناسب گیلاس که طعمی خوب و شیرین در حد مناسبی دارد نوع گیلاس فرنگی می باشد که با کیفیتی مطلوب ارائه می گردد و می توان این میوه خوشمزه و خوش طعم را در مقدار مناسبی به صورت میوه تازه مورد استفاده قرار داد. گیلاس عموما به صورت تازه مصرف می شود و انواعی از میوه گیلاس را برای مصرف در فصل های دیگر می توان فریز کرد و مورد استفاده قرار داد. گیلاس فرنگی خوب و شیرین نیز قابل فریز کردن می باشد و در فصل زمستان می توان از این میوه خوش طعم و آبدار بهره مند شد. گیلاس فرنگی و یا ارقامی از گیلاس که با نام های دیگر می شناسیم قابل استفاده در انواع مربا می باشد و می توان محصولی خوب از آن تولید نمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع میوه گیلاس

گیلاس به خاطر این که میوه ای گوشتی می باشد و به حد کافی آبدار است برای استفاده در تابستان و هنگام گرما میوه ای مناسب و خوب محسوب می شود. میوه گیلاس اگر مرغوب باشد در نهایت محصولاتی که از آن تهیه و تولید می شود می تواند میزان مطلوبیت خوب خود را در محصولاتش حفظ کند. انواع میوه گیلاس فرنگی قابل خشک کردن می باشند و مصرف آن مانند انواع دیگر از میوه های خشک می باشد.
منبع: ترشی و مربا ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.