پودر لباسشویی فله ای مروارید که رنگ لباس ها را تغییر می دهد

پودر لباسشویی را در کجای ماشین لباسشویی قرار دهیم؟ به طور معمول سینی مواد شوینده در سمت راست یا چپ بالای ماشین لباسشویی قرار دارد: در داخل چندین محفظه وجود دارد که محصولات باید در آن جا وارد شوند.

سپس پودر لباسشویی فله ای مروارید به طور خودکار در مرحله شستشو خارج شده و به تدریج وارد درام می شوند. محفظه دوم معمولاً قسمت اصلی است (نماد II) که برای مواد شوینده مایع و پودر در نظر گرفته شده است. حداکثر سطح محصولی که قرار است قرار گیرد نیز در هر محفظه نشان داده شده است.

از طرف دیگر، می‌توان از یک توپ اندازه‌گیری در درام استفاده کرد، بنابراین محصول مستقیماً در وسط لباس‌ها حل می‌شود و همچنین باعث بهبود عملکرد تمیز کردن مواد شوینده می‌شود.چه مقدار پودر لباسشویی در ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟

اولین قانون این است که به دوزهای توصیه شده توسط سازنده مواد شوینده پایبند باشید، اما کمی کمتر کنید، اما همچنین متغیرها را در نظر بگیرید. مواد شوینده اضافی می تواند روی پارچه ها رسوب کند.

در برابر آبکشی مقاومت می کند و می تواند هاله باقی بگذارد. و ماشین لباسشویی می تواند توسط لکه ها و باقی مانده ها آسیب ببیند. در میان بهترین انواع شوینده های موجود در بازار، بهترین مارک ها وجود دارند که پس از شستشو بوی مطبوعی از خود به جای می گذارند.

برخی از پودرهای لباسشویی به دلیل ترکیبات شیمیایی نامناسب، بوی بسیار بدی روی لباس های شسته و تمیز ایجاد می کنند که برای هیچکس ایده آل نیست. بنابراین در انتخاب بهترین شوینده وسواس داشته باشید و پودر معطر را برای بهترین نتیجه انتخاب کنید.

بیشتر پودرهای لباسشویی در آب سرد حل نمی شوند و مدت زیادی طول می کشد تا آنزیم های لکه بر خود فعال شوند.به همین دلیل اگر نمی توانید لباس های خود را با آب گرم بشویید و اصرار دارید.

آنها را با پودرهای لباسشویی بشویید، حتما از مارکی استفاده کنید که برای آب با دمای پایین قابل استفاده باشد. هنگام انتخاب بهترین پودر لباسشویی، یک نکته را باید به خاطر بسپارید، نوع پارچه ای است که می خواهید بشویید.

اگر لباس های شما رنگارنگ یا ظریف و ظریف هستند، توصیه می کنیم پودرهای صورت را انتخاب کنید که حاوی سفید کننده کمتری باشند. همچنین اگر قصد شستن لباس‌های کودک را دارید پیشنهاد می‌کنیم از برندهایی استفاده کنید که مواد ساده‌تری دارند و بدون عطر هستند تا کمترین حساسیت را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.