کشف اولین اسباب بازی آشپزخانه کوچک در اعماق اقیانوس

چگونه اسباب بازی آشپزخانه کوچک کودکانه بخریم؟ شاید اکثر والدین بزرگترین معیارها را برای آنچه فرزندشان می خواهد داشته باشد داشته باشند.

آنها همچنین اسباب بازی های مد روز یا محبوب برای هر دوره را برای شما می خرند. با این حال، هر چقدر هم که کودک بخواهد داشته باشد.

یک اسباب بازی محبوب باشد، اگر اسباب بازی برای کودک حتی کمی خطرناک باشد، هیچ پدر و مادری در دنیا وجود نخواهد داشت که آن را بخرد.

در واقع، تصادفات ناشی از اسباب بازی ها اغلب در یک چشم به هم زدن اتفاق می افتد، بنابراین یک یا دو بار نیست که صحبت های والدین سرد نمی شود.

طبق گزارش بیمارستان سراسری کودکان در کلمبوس، اوهایو، ایالات متحده برای آسیب های ناشی از اسباب بازی به اورژانس مراجعه کردند.

به طور کلی، شایع ترین آسیب هایی که کودکان متحمل می شوند، سقوط از ارتفاع یا برخورد به اجسام سخت است.

اما بسته به سن آنها، حوادث مرگبار ناشی از اسباب بازی ها نیز ممکن است رخ دهد. خطرناک ترین حادثه در کودکان زیر 3 سال، بلعیدن اسباب بازی های کوچک است.

این حوادث اغلب برای کودکان زیر پنج سال اتفاق می افتد. علاوه بر این، تصادفات در بین کودکان 5 تا 17 ساله و در بین کودکان زیر 5 سال ناشی از اسباب بازی سواری است.

اسکوترهای مجهز به پا، که در دهه 2000 به طرز شگفت انگیزی محبوب شدند، نیم میلیون تصادف را تشکیل می دهند .

بسیاری از آنها شکستگی و دررفتگی هستند. چنین حوادثی مختص کودکان آمریکایی نیست. علاوه بر این، ابزارهای کودکانه که فقط با روزنامه نقاشی شده اند.

نگرانی والدین در مورد اینکه کدام اسباب بازی بخرند و چگونه از آنها برای آماده شدن برای این حوادث استفاده کنند، غیرعادی نیست.

در اینجا نکاتی در مورد انتخاب و استفاده از اسباب بازی های اعلام شده توسط بیمارستان کودکان سراسر کشور وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند.