کشف ماده ای عجیب که باعث پولدار شدن افراد جامعه می شود!

به تازگی دانشمندان توانسته اند ماده ای کشف کنند که می تواند باعث پولدار شدن افراد جامعه می شود. آنها می گویند که این ماده عجیب بسیار گران بها می باشد و قابلیتهای فراوانی دارد.

عسل کوهی ایلام

یکی از خوراکی های پر طرفدار در بین افراد عسل کوهی می باشد که بهترین نوع آن در ایلام، بشاگرد و دامنه ی کوه های بیرجند به دست می آید از این شهد به عنوان یک داروی شفا بخش یاد‌ می شود که برای بدن بسیار مفید می باشد. عسل کوهی ایلام از دامنه ی کوه های ایلام در انواع رنگ های مختلفی چون طلایی، بی رنگ و کهربایی برداشت می شود.

عسل کوهی ایلام

نوشابه خانواده

امروزه نوشیدنیهای متفاوت در بازار وجود خواهد داشت که نوشابه خانواده و دوغ گاز دار یکی از این موارد می باشد که قیمت خرید و فروش آن نسبت به سایز این محصول مشخص خواهد شد دسته بندی در مدلهای نوشابه بسیار متنوع می باشد که امروزه مردم نسبت به نیاز و مزاج خودشان این محصول را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

نوشابه خانواده

کیک اسفنجی تولد

برای اینکه بتوانید در مراسمات مختلف مانند تولد بهترین کیک اسفنجی تولد را در خانه تهیه کنید، باید در ابتدا مواد اولیه مناسب را تهیه کنید و از فر مناسب برای پختن استفاده کنید. همان طور که اشاره کردیم یکی از عوامل اسفنجی شدن کیک نحوه هم زدن مواد کیک می باشد که تاثیر گذار ترین مورد می باشد.

کیک اسفنجی تولد

قیمت آرد ذرت

یکی از مهمترین گروه های مواد غذایی را غلات تشکیل می دهند که آرد ذرت هم در همین دسته قرار گرفته و با توجه به کارخانه های متعددی که در شهرهای شیراز، تبریز و مشهد مشغول به فعالیت هستند به راحتی در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد و قیمت آرد ذرت بستگی به نوع آن آرد دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.